KVALITEET
PIKAAEGNE KOGEMUS EESTIS JA SOOMES
SERTIFIKAADID JA TÖÖOHUTUS

Meist

Kes me oleme?

Meie Ettevõttest

Emersons OÜ tegutseb ehituse valdkonnas mobiilse keevituse, metalli demonteerimise ja hooldustöödega. Meie viieteistkümne liikmelisel meeskonnal on pikaaegne kogemus metalli ja keevituse alal ning omame erinevaid keevituse ning tööohutuse sertifikaate.

Emersons OÜ peamised tegevuspiirkonnad on Eesti ning Soome. Meie ettevõte töötab ainult kaasaegse varustusega, mis tagab kõrge töö kvaliteedi.

Meie eesmärk on läheneda igale kliendile personaalselt tema huve silmas pidades. Meile tähendab see vastata kliendi ootustele sobivate tarnetähtaegadega ning paindlikkusega erinevate toodete valmistamisel. Emersons OÜ jaoks on oluline olla usaldusväärne partner oma klientidele ning tarnijatele. Meie ettevõtte edu aluseks on
kvaliteetne töö, head suhted ning pidev areng.

Miks meid valida?

Täpne tarneaeg

Vastame kliendi ootustele sobivate tarnetähtaegadega ning paindlikkusega erinevate toodete valmistamisel.

Pikaajaline kogemus

Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus tehaste, laevaremondi, metalli ja keevitamise valdkonnas.

Sertifikaadid

Omame erinevaid tööohutuse ja keevituse sertifikaate.

Tootmine

Emersons OÜ tootmine toimub Raplamaal Kohila vallas 150m2 suuruses tootmishoones, mis on varustatud kaasaegsete seadmetega.

Meie peamiseks töövaldkonnaks koha peal on metallist konstruktsioonide projekteerimine ja tootmine, metalli müük, keevitamine, varuosade valmistamine ja parandamine ning treimise, puurimise ja lõikuse tööd.  Suuremate projektidega teeme koostööd ettevõttega Norcar-BSB Eesti AS.

Pikaajalist kogemust omades oleme suutelised pakkuma täismahulist terviklahendust erinevate projektide puhul ning arvestama kliendi soovide eripäradega.

Erakorraliste rikete puhul reageerime 24/7

Meie jaoks on oluline olla oma klientidele alati olemas ning seda ka ööpävaringselt erakorraliste juhtumite puhul. Soovime pakkuda oma klientidele paindlikku teenust ning parimat kvaliteeti.